NETSİS ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ


1. Küçük ve orta ölçekli organizasyonlar

Bu grup müşterilerimize için Netsis Yazılımın iki ayrı ürünü ile hizmet vermekteyiz. Entegre@6 ve Fusion Standart@6 ; bu iki grup ürünümüzle müşterilerimiz uluslar arası çalışma, kolay kullanım standartları, tam entegrasyon, internet fonksiyonları, gelişmiş güvenlik sistemleri ve günümüz teknolojisinde kabul edilmiş bir veri tabanı olan Microsoft SQL Server'ın getirdiği tüm gelişmiş özellikleri elde etmekle birlikte sadece müşterilerimizin değişik uygulamaları, kullanıcı sayıları ve ölçeklenebilirlikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadırlar.

2. Büyük ve kompleks organizasyonlar.

Kurumsal uygulamalarda ise bütünleşik iş çözümlerinin gereği olan tüm fonksiyonların birlikte çalışmasını destekleyen fusion ile hizmet veriyoruz. Fusion ile müşterilerimiz diğer ürünlerimizde var olan özellik ve teknik alt yapının yanı sıra üretim, MRP, Finans, Muhasebe, Lojistik, Demirbaş yönetimi, insan kaynakları fonksiyonları ve birden fazla dilde, çoklu para birimi desteği, dövizle çalışabilme, FAS52-IAS29 muhasebe standartları gibi bir çok yeni ve ilk fonksiyonla tanışmaktadır. Ayrıca yukarıdaki özelliklerin yanı sıra MS Office uygulamaları ile tam uyum, Netsis bilgilendirme servisi ve zamana bağlı iş tanımları ve LOG sistemi gibi bir çok teknolojik yenilikten faydalanabilmektedir.


Hizmet Gruplarımız; Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz Netsis Yazılımın ürün grupları ile tanımlıdır. Bu grupları sınıflayacak olursak ;

Entegre@6 ( Küçük işletmeler - Max. 10 kullanıcılı )

alpata entegre

- Sanayi Fonksiyonları içermeyen, basit üretim yapan

- Dağıtım kanalı yapısında çalışmayan.

Fusion Standart@6 ( Orta ölçekli işletmeler- Kobiler )

alpata fusion standart

- Kullanıcı Sınırı olmayan

- Sanayi Fonksiyonları içerebilen.

- Gelişmiş güvenlik fonksiyonları içeren.

Fusion@6 ( Büyük organizasyonlar )

alpata fusion

- En gelişmiş ERP uygulaması

- CRM

- HR

- Workflow

- Holding çatısı

- Proje Uygulaması